ACAR HABER AJANSI

AHA.CHP Grup Başkanvekili İstanbul Milletvekili Engin Altay, sosyal medya hesabından bir video paylaştı ve “Soylu ve Yavuz’un BÜYÜKÇEKMECE balonu patladı.” diye yazdı.

CHP Grup Başkanvekili İstanbul Milletvekili Engin Altay, sosyal medya hesabından bir video paylaştı ve “Soylu ve Yavuz’un BÜYÜKÇEKMECE balonu patladı.” diye yazdı.

Videodaki Büyükçekmeceli vatandaş, polisin eve gelerek, evde yaşayan kişileri “burada ikamet etmiyor” diye yazdığını söyledi.

CHP Grup Başkanvekili İstanbul Milletvekili Engin Altay, Twitter hesabından videoyu paylaşarak, “Soylu ve Yavuz’un BÜYÜKÇEKMECE balonu patladı. Bu yüzlerce örnekten sadece biri. İşte gerçek!” diye yazdı.Soylu ve Yavuz’un BUYUKCEKMECE balonu patladı.

Bu yüzlerce örnekten sadece biri.İşte

gerçek gündem

AHA.CHP Grup Başkanvekili İstanbul Milletvekili Engin Altay, sosyal medya hesabından bir video paylaştı ve “Soylu ve Yavuz’un BÜYÜKÇEKMECE balonu patladı.” diye yazdı. CHP Grup Başkanvekili İstanbul Milletvekili Engin Altay, sosyal medya hesabından bir video paylaştı ve “Soylu ve Yavuz’un BÜYÜKÇEKMECE balonu patladı.” diye yazdı. Videodaki Büyükçekmeceli vatandaş, polisin eve gelerek, evde yaşayan kişileri “burada ikamet […]

Sonun’da Süleyman Soylu ve Ali İhsan Yavuz’un Büyükçekmece balonu patladı!

85 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.