ACAR HABER AJANSI

SARGIN FARKI İLE ZİLE’YE YATIRIM MÜJDESİ

SARGIN FARKI İLE ZİLE’YE YATIRIM MÜJDESİ
140 views
03 Ağustos 2019 - 8:28

AHA.Gülümseten Dükkan Zile’de
Gülümseten Dükkan markası ile Metro Gross, Migros, Carfursa, BTA gibi uluslararası AVM lerde doğal gıda satan şirket Zile’de atölye kuruyor.

Özürlüler Vakfı bünyesinde oluşturulan bu seçkin marka özel ambalaj ve doğal gıda tüzüğüne uygun olarak üst segment tüketiciye hitap ediyor. Uzun zamandır Zile’den ev salçası, erişte , tarhana, reçel, yaprak, bulgur, siez unu, bakliyat vs ürünleri ürettirip tüketiciye ulaştıran Gülümseten Dükkan uluslararası piyasaya açılarak satış noktasını bin rakamının üstüne çıkardı.
İşletmelerinde özellikle kadınları ve engellileri istihdam eden gurup doğal, organik ürünler de aranan bir marka. Şirketin Genel Koordinatörü Seyhan Sandıkyapan “Zile hikayesi olan zengin doğal kaynaklara ve tarihi geçmişe sahip bir ilçe. Biz Zile’yi seviyoruz. Bizim ürünlerimizi satmada pazar problemimiz yok. Orta Anadolu üretim ağını Zile’ye yapmayı planlıyoruz. Uzun zamandır fizibilite çalışması yapıyoruz. Zile’yi ve Zileliyi tanıma şansımız oldu. Eğer hedeflerimizi gerçekleştirirsek hem Zile hem ülkemiz kazanacaktır” dedi.

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın ve Zile TSO Başkanı Necati Bice de yatırım yapacak olan şirkete her türlü desteği vereceklerini söylediler.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.