ACAR HABER AJANSI

AHA.İstanbul’un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bahçelievler’de semt pazarını ziyaret etti. Semt pazarında yoğun ilgiyle karşılanan İmamoğlu’na bir pazarcı “Sen geldin, bereket geldi” diye seslendi. 8 yaşındaki Muhammet Salih Yıldırım “Her şey çok güzel olacak” diyerek İmamoğlu’nun boynuna sarıldı

31 Mart seçimlerinde galip gelen ancak YSK’nın ’23 Haziran’da yeniden seçim’ kararıyla

31 Mart seçimlerinde galip gelen ancak YSK’nın ’23 Haziran’da yeniden seçim’ kararıyla mazbatası elinden alınan İmamoğlu, 31 Mart seçimleri öncesi olduğu gibi yine pazar ziyaretindeydi. Bahçelievler, Zafer Mahallesi semt pazarını ziyaret eden İmamoğlu, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Vatandaşlar, İmamoğlu’yla fotoğraf çekilebilmek için birbiriyle yarıştı.

“HEP SANA DUA EDİYORUM”

İmamoğlu, pazara girdiğinde bir pazarcı “Sen geldin, bereket geldi” diye seslendi. Yaşlı bir kadın ise İmamoğlu’nun yanına ağlayarak gelip “Çok üzülüyorum, hep sana dua ediyorum” dedi. 8 yaşındaki Muhammet Salih Yıldırım “Her şey çok güzel olacak” diyerek İmamoğlu’nun boynuna sarıldı.

Pazardan “Halkın umudu İmamoğlu” sloganlarıyla uğurlanan İmamoğlu, Yenibosna Merkez Camii ve Kuran Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği’ne ziyarette bulundu. Dernek ziyaretinin ardından Yenibosna Merkez Camii’de cuma namazını kıldıktan sonra Bahçelievler’den ayrıldı.

SÖZCÜ

AHA.İstanbul’un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bahçelievler’de semt pazarını ziyaret etti. Semt pazarında yoğun ilgiyle karşılanan İmamoğlu’na bir pazarcı “Sen geldin, bereket geldi” diye seslendi. 8 yaşındaki Muhammet Salih Yıldırım “Her şey çok güzel olacak” diyerek İmamoğlu’nun boynuna sarıldı 31 Mart seçimlerinde galip gelen ancak YSK’nın ’23 Haziran’da yeniden seçim’ kararıyla 31 Mart seçimlerinde […]

Halkın sevgisi böyle Bir şey İmamoğlu’na sarılmak için yarış var

246 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.