ACAR HABER AJANSI

AHA. Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı Yılmaz Baydar’ın çektiği bir video tepki çekti. Her gittiği yerde yaptığı konuşmalarla dikkat çeken Baydar için Cumhuriyet Halk Partisi yetkilileri “Baydar ne yapmaya çalışıyor, ne demek istiyor anlamış değiliz. CHP’nin tüm adaylara eşit baktığını kesinlikle aday adayı arasında ayrımcılığın olmadığını dile getiriyoruz. Yılmaz Baydar’ın yaptığı videonun altına yapılan yorumları kabul etmiyoruz” diyerek serzenişte bulundular.

Halkın içinde olmak suç mu?

Baydar’ın konuşmasında yaptığı “Yapılan anketlerde aday adayı olmama rağmen benim (Yılmaz Baydar) ismimin hiç olmaması tamamen CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığının taraf tutmasından kaynaklanmaktadır. Halkın içinde olmak suç mu? Hastalara acil şifalar dilemek suç mu? Cenaze arabası görünce fatiha okumak suç mu?” sözleri oldukça tepki çekti.

Baydar’ın büyük tepkilere neden olan videosu:

AHA. Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı Yılmaz Baydar’ın çektiği bir video tepki çekti. Her gittiği yerde yaptığı konuşmalarla dikkat çeken Baydar için Cumhuriyet Halk Partisi yetkilileri “Baydar ne yapmaya çalışıyor, ne demek istiyor anlamış değiliz. CHP’nin tüm adaylara eşit baktığını kesinlikle aday adayı arasında ayrımcılığın olmadığını dile getiriyoruz. Yılmaz Baydar’ın yaptığı videonun […]

CHP’nin Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Yılmaz Baydar’dan Tepki Çeken Video

278 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.