ACAR HABER AJANSI

AHA.Ekrem İmamoğlu’ndan Anadolu Ajansı’na: Veriyi kimden aldınız? Açıklayın! Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece’de halka hitap etti. İmamoğlu, 31 Mart’ta AKP’nin kaybetmesi üzerine veri akışını keserek tartışmalara neden olan Anadolu Ajansı’na (AA) yönelik, ”Kardeşim kimden bilgi aldın? CHP’den bilgi almadılar, YSK dedi ki, “benim müşterim değilsin” ondan bilgi almadılar. AKP sandık görevlilerinden mi bilgi aldılar. Açıklayın” çağrısında bulundu.
Kesin olmayan resmi sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece’de halka seslendi. İmamoğlu, “Bu kadar yalan, bu kadar dolan, bu kadar ayıp üzerine kurulu bir düzende halkın seçtiği belediye başkanı üzerinden başkanlığı almaya kimsenin gücü yetmez artık arkadaş. Ben buradan duyuruyorum. Bu süreci ayağa kaldıran il başkanıdır, genel başkan yardımcısıdır, sözüm ona büyükşehir belediye başkanıdır. O sözüm ona ‘başkan’. Bunların hangisi olursa olsun buradan duyuruyorum; sayın cumhurbaşkanı sizi kandırıyorlar sizi aldatıyorlar. Hak yiyorlar hak. Lütfen yanlıştan dönün” diye konuştu.

AHA.Ekrem İmamoğlu’ndan Anadolu Ajansı’na: Veriyi kimden aldınız? Açıklayın! Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece’de halka hitap etti. İmamoğlu, 31 Mart’ta AKP’nin kaybetmesi üzerine veri akışını keserek tartışmalara neden olan Anadolu Ajansı’na (AA) yönelik, ”Kardeşim kimden bilgi aldın? CHP’den bilgi almadılar, YSK dedi ki, “benim müşterim değilsin” ondan bilgi almadılar. […]

CHP’Lİ EKREM İMAMOĞLU KÜÇÜKÇEKMECE’DE KONUŞTU

68 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.