ACAR HABER AJANSI

Çekmeköy’ün en Lezzetli Mozaik Yemek Dünyası

Çekmeköy’ün en Lezzetli Mozaik Yemek Dünyası
105 views
08 Ekim 2019 - 20:19

AHA.Çekmeköy’de 5 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Hasan Ceylan (Usta) yönetimindeki Mozaik Yemek Dünyası, her gün yüzlerce Çekmeköylü’ye hizmet veriyor…

Hasan Ceylan yönetiminde 5 yıl önce Çekmeköy Recep Ayan Caddesi üzerinde küçük ve mütevazi bir şekilde açılan Mozaik Cafe, her geçen gün kendini yeniledi ve gelişti. Nefis ve lezzetli yemeği uygun fiyata Çekmeköy halkına sunan Hasan Ceylan yönetiminde ki Mozaik Cafe gelişti büyüdü ve bugün onlarca kişiye iş imkânı sağlayan Mozaik Yemek Dünyası adını aldı.

Öğle zamanı tıklım tıklım

Çekmeköy’de damak tadına önem veren her kesimden insanın uğrak mekânı olan Mozaik Yemek Dünyası, Özellikle öğlen saatlerinde, nefis ve lezzetli yemeği uygun fiyata yemek isteyen işçisinden esnafına ve banka çalışanlarının tercih ettiği uğrak bir mekân haline geldi.

Mozaik Yemek Dünyası’nın sabit bir menüsü yok, Et yada sebze yemeği çeşitleri günlük değişiyor. 3. çeşit nefis sulu yemeğin 14 TL, 4. çeşit yemeğin 16.50TL olduğu Mozaik Yemek Dünyası’nda, Izgara ve Kebap Çeşitleri’nin yanı sıra Mersin yöresinin nefis tantunisini ve Lahmacun da bulabilirsiniz.

25 yıldır mutfakta olduğunu, küçük yaşlarda mesleğe başladığın, bu mesleğin her türlü çilesini, sıkıntısını çekerek çıraklıktan bugünlere geldiğini söyleyen Mozaik Yemek Dünyası sahibi Hasan Ceylan (Namı değer Hasan Usta) “5 yıldır Çekmeköy halkına kaliteli ve lezzetli yemeği uygun fiyata vermeye çalıştık, bundan sonra da daha iyi ve daha güzel hizmet etmeye çalışacağız’’ dedi. Self servis seklinde hizmet veren Mozaik Yemek Dünyası, ailesi ile gelen müşterilerinin çocukları için oyun alanı da mevcut.

Flashaber

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.