ACAR HABER AJANSI

Ahmet Poyraz’la yola devam dedi.

Ahmet Poyraz’la yola devam dedi.
7 views Okundu
08 Mart 2019 - 21:15
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’la yola devam dedi

Cumhurbaşkanı  ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Çekmeköy’ün Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’la yola devam dedi. 2009 yılında dört beldenin birleşmesiyle oluşan Çekmeköy ilçesinin kurucu belediye başkanı Ahmet Poyraz, “Biz ilçemizi vatandaşlarımızla birlikte kurduk, 10 yıl boyunca birlikte yönettik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile 3. Dönem için de aday gösterildik. Teveccühlerinden ötürü Cumhurbaşkanımıza; bu yolda beni yalnız bırakmayan, 10 yıldır sırt sırta, omuz omuza, el ele çalıştığımız büyük Çekmeköy aileme çok teşekkür ediyorum,” dedi.

Verdiğimiz Sözleri Tuttuk

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, 2009 yılında halkımızın karşısına projelerimizle çıktığımızda, “ Bu proje kitapçığını atmayın, saklayın. 5 yıl sonra sizin karşınıza çıktığımda açın bakın ve söz verip yapmadığım bir iş varsa bana hesabını sorun,” demiştim. 2014 seçimlerinde vatandaşlarımız söz verdiğimiz projeleri tamamladığımızı ve daha fazlasını yaptığımızı görünce, o seçimlerde oylarımızı katlayarak, ikinci kez belediye başkanı seçildik.   Bu şehre 10 yıl hizmet etme şansı verdiği için Allah’a hamd ediyorum.

 

Dua aldıkça işlerimiz kolaylaştı, projeler bereketlendi

10 yıl önce bu göreve geldiğimizde bir şehrin temellerini attığımızı biliyorduk.  Bu temel ne kadar sağlam olursa, Çekmeköy’ün geleceğinin de o kadar sağlam olacağının bilincindeydik.  Bu nedenle bu şehri planlarken 100 yıl sonrasını düşünerek hareket ettik. Ulaşım, eğitim, sağlık, kültür sanat, alt yapı ve üst yapıda söz verdiğimiz çalışmaları tamamladık. Biz hizmet ettikçe vatandaşlarımızın duasını aldık ve işlerimiz kolaylaştı, çalışmalarımız bereketlendi.  İşin başında yapmazlar dedikleri şeyleri yaptık, hatta ilk zamanlar bizim bile hayal etmediğimiz işleri zaman içinde projelendirerek hayata geçirdik.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.